Пошук
  • Михайло Чорний

СЛОВО ЗАСНОВНИКА

Благодійний освітній фонд імені Данила Галицького покликаний створювати соціальні ліфти для усіх верств суспільства та залучати українців до спільного розвитку. Благодійні проекти для молоді та старшого покоління допомагатимуть передавати досвід і набувати нового досвіду, розвивати країну та суспільство.Благодійний освітній фонд імені Данила Галицького продовжує традицію розвивати людей і давати їм можливість покращувати свій добробут і добробут своїх близьких. У давні часи король Данило Галицький велику увагу приділяв розвитку жителів Галицько-волинського королівства. Розвиток економіки країни напряму залежить від рівня розвитку людей, які у ній живуть. Торгівля та експорт будуть розвиватись тоді, коли люди будуть вміти розвивати свої бізнеси і знаходити спільну користь у торгівлі. Розвинута нація – це не лише благополуччя, але і створення нових сучасних суспільних цінностей заради розвитку людства.


Ми прагнемо, щоб завдяки діяльності нашого фонду гідну освіту і гідні знання змогли отримати найменш захищені верстви населення. Ми прикладатимемо зусилля, щоб люди з найменш розвинутих регіонів мали можливість отримувати знання і розвиватись не гірше за людей з великих міст. Ми прагнемо, щоб українська освіта була визнана кращою у світі і наші люди гідно несли прапор України у світовій економіці, —Руслан Бельтюков, голова Благодійний освітній фонд імені Данила Галицького


Запрошуємо усіх до співпраці: меценатів і людей, яким потрібна реальна допомога в інтелектуальному розвитку.


Благодійний фонд розробляє власні проекти і може розглядати подані громадами і окремими людьми проект заради розвитку українського суспільства.

25 перегляд0 коментар