ІНТЕРНАТУРА БІЗНЕСУ ОНЛАЙН

  Грант для керівників мікробізнесу та осіб, які бажають розпочати свій бізнес, на участь у двомісячній онлайн програмі з отриманням ступеня Intern of Business. Грант покриває 75% ціни програми. Повна вартість програми $ 500. Учасник програми оплачує лише 2250 грн..

 

  Програма відкрита для усіх керівників мікробізнесу та працівників, зайнятих у бізнесі, які бажають розвинути власну справу або збудувати успішну кар’єру.

 

  Суть програми: рекомендації, як збудувати систему у бізнесі і що для цього потрібно. Як систематизувати бізнес та фокусувати працівників, щоб вони приносили більше результатів. Програму пройшли більш як 5 тис власників бізнесу і досягли у більшості подвійного зростання об’ємів реалізації продукції чи послуг.

 

  Кількість місць необмежена. Програма відбуватиметься в онлайні за американськими стандартами бізнес-освіти. Долучитись до програми можна з будь-якого модуля. Мова викладання – українська.

ПРО НАС

Ми прикладатимемо зусилля, щоб люди з найменш розвинутих регіонів мали можливість отримувати знання і розвиватись не гірше за людей з великих міст.

АДРЕСА

м. Львів, вул. Зелена, 109,

оф. 427

+380676741717

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

© Благодійний освітній фонд імені Данила Галицького, 2020 - 2021. Усі права захищено.