Executive MBA

Грант для керівників середнього бізнесу на участь у дворічній програмі з отриманням міжнародного ступеня Executive MBA. Грант покриває 70% ціни програми. Повна вартість програми $ 18500. Учасник програми оплачує лише 162 500 грн.

 

Учасник має відповідати наступним критеріям:

  1. Працювати у бізнесі із оборотом менше 800 тис дол. США на рік.

  2. Мати досвід роботи не менше 3х років на керівній посаді.

  3. Мати три позитивних письмових відгуки про свою роботу.

 

  Для участі у програмі необхідно написати мотиваційний лист на ім’я Директора-розпорядника освітнього благодійного фонду імені Данила Галицького про бажання прийняти участь у грантовій програмі і мотивацію чим програма має покращити Ваші компетенції у бізнесі.

 

   Тренери програми Executive MBA: Павло Шеремета , Олексій Геращенко, Євген Пенцак, Тимур Сарбаєв, Михайло Крікунов, Анна Власова, Тарас Бачинський, Сергій Потапов, Володимир Павелко, Володимир Семенишин, Ірина Снітинська, Володимир Чупрін, Тетяна Гвоздьова, Антон Воронюк, Тетяна та Катерина Ковальчуки, Роман Грицьків. Всі експерти мають міжнародний кваліфікаційний рівень та мають практичний досвід у бізнесі.

 

   Кількість місць обмежена. Програма відбуватиметься за американськими стандартами бізнес-освіти. Мова викладання – українська.

ПРО НАС

Ми прикладатимемо зусилля, щоб люди з найменш розвинутих регіонів мали можливість отримувати знання і розвиватись не гірше за людей з великих міст.

АДРЕСА

м. Львів, вул. Зелена, 109,

оф. 427

+380676741717

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

© Благодійний освітній фонд імені Данила Галицького, 2020 - 2021. Усі права захищено.