Master of Business Systems

  Грант для керівників малого бізнесу на участь у 6-ти місячній програмі розбудови власного бізнесу з отриманням міжнародного ступеня Master Business System. Грант покриває 75% ціни програми. Повна вартість програми $ 3000. Учасник програми оплачує лише 9750 грн.

 

  Учасник має відповідати наступним критеріям:

  1. Працювати у бізнесі із оборотом менше 200 тис дол. США на рік.

  2. Мати досвід роботи не менше 3х років на керівній посаді.

  3. Мати три позитивних письмових відгуки про свою роботу.

 

  Для участі у програмі необхідно написати мотиваційний лист на ім’я Директора-розпорядника освітнього благодійного фонду імені Данила Галицького про бажання прийняти участь у грантовій програмі і мотивацію чим програма має покращити Ваші компетенції у бізнесі.

 

   Суть програми: практична побудова моделі і системи бізнесу учасника. Програму успішно завершили більш як 500 власників і керівників бізнесу, які суттєво змінили власні бізнеси та вийшли з операційної системи. Приріст виручки протягом програми сягав від 50% до 500%.

 

   Кількість місць обмежена. Програма відбуватиметься за американськими стандартами бізнес-освіти. Мова викладання – українська.

ПРО НАС

Ми прикладатимемо зусилля, щоб люди з найменш розвинутих регіонів мали можливість отримувати знання і розвиватись не гірше за людей з великих міст.

АДРЕСА

м. Львів, вул. Зелена, 109,

оф. 427

+380676741717

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

© Благодійний освітній фонд імені Данила Галицького, 2020 - 2021. Усі права захищено.